Këmishë me printe Cortefiel

2600L

SKU: 5703374

Këmishë me mëngë të gjata me printe me kuaj

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata me printe me kuaj, mbyllje me kopsa dhe me detaje frudash. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë