Këmishë me printe, Cortefiel

4550L

SKU: 7373711

Këmishë pambuku me printe me vija

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Bojeqielli Print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me printe me vija, me mëngë të shkurtra, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë