Këmishë me printe florale Mango

2793L

SKU: 87032885

Këmishë e derdhur me printe florale

l
m
s
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë e derdhur me mëngë të gjata me printe florale, jakë klasike dhe kopsa të fshehura 100% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA