Këmishë me printe gjethesh Okaidi

SKU: 50542

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të shkurtra, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa; dizajn me printe gjethesh. 35% Pambuk, 65% Liri

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë