Këmishë me printe Mango

SKU: 17794040

Këmishë me printe të ndryshme, me disa tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me printe të ndryshme, me disa tonalitete, me mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë