Këmishë me printe Mango

2994L

SKU: 17037756

Këmishë me printe me shkronja, me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me printe me shkronja, me dy tonalitete të kombinuara, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë