Këmishë me printe Mango

SKU: 17047728

Këmishë me mëngë të gjata me pritne florale dhe me disa tonalitete të kombinuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata me pritne florale dhe me disa tonalitete të kombinuara, me mbyllje me kops, me detaje frudash tek pjesa e kraharorit dhe në pjesën e pasme.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë