Këmishë me printe Mango

2990L

SKU: 27091117

Këmishë me mëngë të gjata me printe

l
m
s
xl
XS
Bezhë print
Rozë
Roze e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata me printe me dy tonalietete, mbyllje me kopsa dhe jakë V.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë