Këmishë me printe Mango

2495L

SKU: 27075781

Këmishë me mëngë të gjata, me printe me vija

l
m
s
XS
E bardhe
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata, me printe me vija, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 90% Viskozë 10% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë