Këmishë me printe, Mango

1990L

SKU: 27075805

Këmishë me mëngë të gjata me printe florale shumëngjyrëshe

l
m
s
XS
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata me printe florale shumëngjyrëshe, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë