Këmishë me printe, Mango

1190L

SKU: 27068635

Këmishë pambuku me printe gjeometrike dhe disa tonalitete

l
m
s
XS
E bardhe print
Lejla Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me printe gjeometrike dhe disa tonalitete, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë