Këmishë me printe, Mango

5990L

SKU: 47039204

Këmishë me printe florale

l
m
s
xl
XS
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me printe florale, mëngë të gjata dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë