Këmishë pambuku Okaidi

1395L1495L

SKU: 75354800

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me printe të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me printe të ndryshme, mbyllje me kopsa dhe jakë V.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë