Këmishë me printe Okaidi

1495L1745L

SKU: 75349272

Këmishë me printe me kuadrata, me disa tonalitete

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me printe me kuadrata, me disa tonalitete, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë