Këmishë me printe orientale

SKU: 87040572

Këmishë me printe orientale me mëngë të gjata, me jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me printe orientale me mëngë të gjata,jakë V klasike dhe kopsa në pjesën e përparme. PIPING: 100% POLIESTER – 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA