Këmishë me printe Pedro Del Hierro

2997L

SKU: 3212234

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me printe të vogla florale dhe me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
xxl
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me printe të vogla florale dhe me dy tonalitete të kombinuara, me mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë