Këmishë me printe Pedro Del Hierro

7000L

SKU: 2893843

Këmishë pambuku me printe me kuadrata

l
m
s
xl
xxl
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë