Këmishë me printe Springfield

3493L

SKU: 0999032

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me printe dhe prerje custom-fit.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me printe dhe prerje custom-fit. 62% Lino, 38% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë