Këmishë me printe Springfield

1745L

SKU: 6792346

Këmishë pambuku me printe të ndryshme, me dy tonalitete

34
36
38
40
42
44
Bezhë print
Bojëqiell
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku me printe të ndryshme, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë