Këmishë me printe Springfield

2250L

SKU: 1513422

Këmishë me mëngë të gjata me printe të ndryshme

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu print
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata me printe të ndryshme, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 68% Pambuk 29% Poliestër 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë