Këmishë me printe Springfield

2250L

SKU: 0333122

Këmishë pambuku për meshkuj me printe me kuadrata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku për meshkuj me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë