Këmishë me printe Springfield

1347L

SKU: 1519670

Këmishë me jakë klasike dhe mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
E kuqe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa, dizajn me printe dhe përbërje pambuku organik. 68% Pambuk, 29% Poliester, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë