Këmishë me printe yjesh Prenatal

2995L

SKU: 675319

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe jakë mandarin, mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra, jakë mandarin dhe mbyllje me kopsa; dizajn me printe yjesh dhe hijesh në tonalitete të errëta. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit