Këmishë me printe zinxhiri Mango

3990L

SKU: 87985717

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, mbyllje me kopsa. Dizajn me printe zinxhiri. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA