Këmishë me printe zinxhiri Mango

SKU: 87085717

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, mbyllje me kopsa. Dizajn me printe zinxhiri. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA