Këmishë me qëndisje, Cortefiel

SKU: 5704185

Këmishë pambuku, me detaje qëndisje.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku, me detaje qëndisje. Me jakë të thjeshtë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë