Këmishë me qepje dekoruese Mango

3990L

SKU: 17042025

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe një xhep në kraharor

l
m
s
XS
E kuqe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë klasike, me një xhep në kraharor dhe dizajn me qepje dekoruese të dukshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë