Këmishë me thurje Cortefiel

2394L

SKU: 6329942

Këmishë me thurje, me mëngë të gjata , jakë V klasike

l
m
s
xl
XS
xxl
bezhe
blu
E bardhe
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me thurje, me mëngë të gjata , jakë V klasike dhe kopsa metalike për mbërthim. 60% Viskoze 40% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë