Këmishë me xhep Springfield

1645L

SKU: 6799264

Këmishë e përforcuar në bërryl

34
36
38
40
42
44
blu
E bardhe
E bardhe print
E kalter
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe një xhep në kraharor. Material i përforcuar në bërryl. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë