Këmishë nate me vija Women Secret

3143L

SKU: 4859316

Këmishë nate treçerekëshe me vija, me print Pantera Rozë, mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët.

l
m
s
xl
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë nate treçerekëshe me vija, me print Pantera Rozë, mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë