Këmishë nate treçerekëshe, Women Secret

4990L

SKU: 3234452

Këmishë nate treçerekëshe, me jakë V dhe rripa dantellë.

l
m
s
xl
Jeshile pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Këmishë nate treçerekëshe, me jakë V dhe rripa dantellë.90% Viskoze, 5% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë