Këmishë oversize Cortefiel

1947L

SKU: 5702176

Këmishë me mëngë të gjata, me detaje rrudhash

l
m
s
xl
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata, me detaje rrudhash, prerje oversize, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 68% Pambuk 28% Poliestër 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë