Këmishë oversize e gjatë Mango

SKU: 87037135

Këmishë pambuku me mëngë të shkurtra dhe prerje të gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të shkurtra dhe prerje të gjatë, mbyllje me kopsa dghe me jakë klasike. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA