Këmishë oversize Mango

1990L

SKU: 27024014

Këmishë me mëngë të gjata, me printe të ndryshme vijash

l
m
s
xl
XS
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata, me printe të ndryshme vijash, mbyllje me kopsë dhe me jakë klasike V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit