Këmishë oversize, Mango

2396L

SKU: 27047121

Këmishë pambuku oversize me printe florale

l
m
s
XS
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku oversize me printe florale, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë