Këmishë oversize Mango

3493L

SKU: 87032886

Këmishë me pjesë satini

l
m
s
XS
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë oversize më e gjatë nga pas, me mëngë të gjata dhe dy xhepa në kraharor prej satini. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA