Këmishë oversize Mango

SKU: 87034025

Këmishë oversize e gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë oversize me preje të drejtë dhe të gjatë, me mëngë të gjata që palosen dhe mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA