Këmishë oversize Mango

2793L

SKU: 87924024

Këmishë oversize me xhep në kraharor

l
m
s
xl
XS
Mustarde
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me dizajn oversize dhe qepje dekoruese poshtë supeve. Me jakë klasike, mëngë të gjata, një xhep në kraharor dhe mbyllje me kopsa. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA