Këmishë oversize me dy xhepa Mango

2793L

SKU: 87037879

Këmshë me mëngë treçerekëshe dhe me xhepa në kraharor

l
m
s
XS
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Këmishë oversize me mëngë treçerekëshe me qepje të rënë në supe, me jakë klasike, mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa në kraharor. 75% Viskoze,25% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA