Këmishë oversize me printe Mango

4193L

SKU: 87065718

Këmishë me mëngë të gjata dhe printe pikash

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa, prerje oversize dhe dizajn me printe pikash. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA