Këmishë oversize pa mëngë Mango

SKU: 87097125

Këmishë me kopsa dhe një nyjë që lidhet në bazë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë pambuku me jakë klasike, pa mëngë dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me një nyjë që lidhet në bazë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA