Këmishë oversize Springfield

1800L

SKU: 6793427

Këmishë pambuku oversize,me mëngë të gjata

l
m
s
Blu
Bojeqielli
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku oversize,me mëngë të gjata me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë