Këmishë oversize Mango

3493L

SKU: 87050563

Këmishë me vija vertikale

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë e gjatë me dizajn oversize dhe me vija vertikale, me jakë klasike, mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa. 100% PAMBUK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA