Këmishë Oversized-Fit Mango

2093L

SKU: 87997125

Këmishë bazike pa mëngë Oversized-Fit

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Këmishë bazike pa mëngë Oversized-Fit, jakë klasike, kopsa dhe lidhje në pjesën fundore. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA