Këmishë oversized Mango

5990L 4200L

SKU: 87053258

Këmishë me efekt lëkure

m
s
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Këmishë e gjatë dhe me mëngë të gjata, dizajn oversize, me një xhep në kraharor, mbyllje me kopsa dhe me efekt lëkure. 75% Viskoze, 14% Poliester, 7% Pambuk, 4% Metal

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M

Përzgjidh masën

m, s

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA