Këmishë pa mëngë Springfield

1047L

SKU: 6812678

Këmishë pa mëngë , me jakë klasike V

34
36
38
40
42
Blu e mesme
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pa mëngë , me jakë klasike V, mbyllje me kopsa dhe me një xhep në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë