Këmishë pambuku Cortefiel

3250L

SKU: 1763262

Këmishë pambuku për meshkuj, dizajn bazik.

l
m
s
xl
xxl
Blu e errët
Bojeqielli
E bardhe
Jeshile
Portokalli e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku për meshkuj, dizajn bazik, me jakë V dhe mbyllje me kopsa.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë