Këmishë pambuku Cortefiel

3245L

SKU: 1192886

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Blu
Blu e lehte
E bardhe
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me jakë klasike V. 96% Pambuk 4% Spandeks

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë