Këmishë pambuku Cortefiel

3245L

SKU: 7252631

Këmishë pambuku me printe me kuadrata me disa tonalitete

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këmishë pambuku me printe me kuadrata me disa tonalitete, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë