Këmishë pambuku, Mango

2990L

SKU: 37092504

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Bojeqielli
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V, dizajn bazik me mbyllje me kopsa. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë